Po szarościach i mroku zimowych, bezśnieżnych miesięcy potrzebujemy słońca i czystego błękitu nieba. Błękity to kolory, których pragnie nasza dusza. Dają one poczucie czystości, świeżości. Wnętrzom dodają przestrzeni. Koją, radują, otwierają nasze umysły na pozytywne myśli. Takie są właśnie błękity na wiosnę i takich chcemy tej Wielkanocy!

Często wiosna i święta są pretekstem dla domowych porządków i zmian. Jak wprowadzić błękity do wnętrza?

Wysmakowane i bardzo stonowane niebieskości znajdziemy np. wśród tapet. Sypialnia, jadalnia czy hall w odcieniach blue i roślinnych deseniach to bardzo wiosenna, radosna ale też wielosezonowa odmiana wnętrza.

stolJeśli chcemy by błękity stały się tylko chwilowym dodatkiem w domu to tu z pomocą przyjdą nam tkaniny. W salonie poduchy czy niebieski dywan w odpowiednich odcieniach wniosą powiew świeżości. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach o charakterze industrialnym, etno lub skandynawskim.

Wielkanoc w domu to przede wszystkim pięknie nakryty stół. W tym roku stawiamy na naturalne dekoracje, drewno, kamień, piórka, szkło i len. Kolory ziemi, biel i beż przełamujemy błękitem i indygo. Niezwykłe naczynia, tace, deski, kosze to elementy, które stawiamy na stole i wokół niego. Jednocześnie pamiętajmy by unikać kompletów! Zestawmy desenie i formy ale subtelnie i z wyczuciem.

Jak łączyć kolory, faktury i materiały dowiedzieć się będzie można na niezwykłych warsztatach, które odbędą się 28 marca w salonie Malabelle przy ul. Polnej.

źródło: Malabelle – informacja prasowa

Komentarze

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLuksusowy hotel z COVET Lounge
Następny artykułDomowy ogród

Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688