Wedi Fundo Riofino – odpływ liniowy w nowej odsłonie

0
865

Wśród cieszących się coraz większą popularnością brodzików z odpływem liniowym pojawiła się kolejna nowość – wedi Fundo Riofino. W tym, licującym z podłożem brodziku, odpływ znajduje się na środku, zapewniając prawidłowe odprowadzanie wody nawet przy powiększonych rozmiarach zestawu.

Przez umiejscowiony centralnie odpływ liniowy w Fundo Riofino, woda odprowadzana jest przez wąską szczelinę pomiędzy posadzką i listwą maskującą ze stali nierdzewnej. W przypadku takiego rozwiązania kratka czy syfon nie psują estetyki brodzika, dzięki czemu wygląda on wyjątkowo elegancko. Konstrukcja Riofino zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody nawet przy dużych wymiarach brodzika – 900 x 1800 mm. Gotowy do montażu zestaw dostępny jest także w wymiarach 900 x 900 mm, 900 x 1200 mm, 1000 x 1000 mm oraz 1200 x 1200 mm. Dzięki regulacji wysokości, na której znajdzie się listwa maskująca, powierzchnia brodzika może być wyłożona okładzinami o różnej grubości – od 4,5 mm do 20 mm, np. naturalnym kamieniem lub płytkami ceramicznymi. 

Licujące z podłożem brodziki serii Fundo cieszą się popularnością wśród inwestorów i wykonawców, którzy chcą szybko i bezproblemowo wyposażyć wnętrze w kabinę prysznicową z brodzikiem ukrytym w podłodze. Gotowe do montażu brodziki posiadają odpowiednio dobrany odpływ oraz fabrycznie ukształtowany spadek. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia proces montażu oraz zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody. Wszystkie brodziki Fundo konstruowane są na bazie płyty budowlanej wedi. Wykonana z pianki polistyrenowej, zbrojonej z obu stron siatką z włókna szklanego, płyta jest wodoodporna i termoizolacyjna.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688