Wielkanocne strojenie

0
2411

Wybierając coś do swojego domu trzeba kierować się charakterem wnętrza i elementów, które pojawią się na świątecznym, wielkanocnym stole. Klasyczną, stonowaną zastawę ożywią dodatki w modnych kolorach: żółtym i zielonym. Do zastawy dobieramy obrus i serwetki – starannie wyprasowane stworzą idealna bazę do dekoracji.

Cechy eleganckiej jadalni to przede wszystkim naturalność i prostota. Jej uroczysty charakter podkr

eśli nie tylko rodzaj zastawy, sztućców, obrusów, ale i kilka reguł, których trzeba przestrzegać przygotowując miejsce dla gości.

Na sposób aranżacji ma wpływ charakter uroczystości – inny stół przygotujemy na oficjalny, wytworny obiad, czy kolację, a inny dla najbliższych przyjaciół podejmowanych w ogrodzie. Szwedzki bufet wymaga również odmiennych przygotowań.
Białe obrusy i porcelana, srebro platerów i sztućców, cienkie, przejrzyste szkło, świeżość kwiatów, świece – to wersja stołu najbardziej wyjątkowa.

 

Czasem ta wyjątkowość zależy po prostu od pomysłu, a nie od liczby akcesoriów, czy bogatego menu. Oryginalnie, z wdziękiem i smacznie – tak przygotowany stół gwarantuje sukces.

źródło: almi-decor.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688