Własny, mały Las Deszczowy…

0
4374
Wystawa Rainforest - Boffi

Marzenie o ucieczce z gwarnego miasta do dziczy może stać się rzeczywistością – dzięki kreatywności pewnego francuskiego designera, Patricka Nadeau.

Projektant wykonał swe dzieło specjalnie dla włoskiej marki Boffi. Projekt nazwano, niebezpodstawnie zresztą, Rainforest. Trudno o trafniejszą nazwę. Instalacja składa się z podwieszanego abażuru i żywej, tropikalnej roślinności, przypominającej nieco „mokrą Włoszkę”, a która nie potrzebuje podłoża. Dzieje się tak, gdyż Tillandsias usneoïdes należy do epifitów.

Wieszaki Corian® podwiesza się u sufitu i można im nadawać świetlnej iluminacji za sprawą lamp od Boffi. Piękny pomysł, przybliżający nas nieco do natury. Oko przyciąga nie tylko sam busz, ale forma i feeria świateł. Instalacja wystawiana była już w Paryżu, Londynie i Milanie.


Fot. Aurélien Mirofle i Fillioux & Fillioux
Źródło: dezeen.com

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688