Włoskie espresso ładnie i w 25 sekund

0
1218

Przyjemność delektowania się oryginalnym, włoskim espresso o każdej porze dnia, bez potrzeby wychodzenia z domu możliwa dzięki ekspresowi Zespresso Cafe. Nie musisz już znać skomplikowanych tajników przygotowywania najlepszej kawy. Możesz przyrządzić ją samemu, w mniej niż pół minuty. Do przygotowywania wybornego espresso posłuży ci ekspres ciśnieniowy.

Prosty panel do obsługi zapewnia najprostszy i najszybszy z możliwych sposobów przygotowania napoju. Do parzenia używana jest kawa w hermetycznie zamkniętych kapsułkach dzięki czemu aromat kawy uwalniany jest ułamek sekundy przed zaparzeniem. Nowoczesne funkcje i elegancki wygląd sprawiają, że jest nie tyko pożyteczny, ale może stać się ozdobą Twojej kuchni.

Kolekcja kaw ZESPRESSO:
Kawa Royal
Typowe włoskie espresso, o wyrazistym smaku i aromacie, stworzone z trzech rodzajów najwyższej jakości kawy Arabica pochodzącej z upraw Brazylii, Kolumbii i Gwatemali. Intensywny proces palenia kawy Arabica zapewnia średnią kwasowość oraz subtelny akcent czekoladowy. Harmonię smaku dopełniają najznakomitsze odmiany Kolumbijskiej kawy Arabica i Gwatemalskiej, wzbogacając mieszankę kawy o bardzo charakterystyczny lekko owocowy posmak z dominującą nutą pomarańczy.

Kawa Barista
Wyważone w swoim smaku i intensywności espresso, stworzone z najwyższej jakości odmian kawy Arabica oraz Robusta, o średniej gęstości, niewielkiej kwasowości, a także delikatnym smaku, z podkreślającymi charakter kawy korzennymi nutami.

Kawa Intenso
Mieszanka intensywnych gatunków kawy stworzona na bazie Indyjskiej i Wietnamskiej Robusty nadających kawie mocną teksturę o charakterystycznym smaku i aromacie, z silnymi nutami czekolady i tytoniu. Gęsta, aksamitna i obfita pianka stanowi wyborne dopełnienie espresso, pozostawiając długo utrzymujący się posmak na podniebieniu w trakcie jej degustacji.

Kawa Decafeinato
Delikatna i łagodna o aksamitnej konsystencji i obfitej piance. Pozbawiona kofeiny idealnie nadaje się do spożycia przed snem. Subtelne akcenty czekoladowo-cytrusowe podkreślają charakter kawy, wydobywając z niej w pełni bogactwo smaku i aromatu

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688