Wnętrza w karnawałowej odsłonie

0
1082

Dekoracyjna linia produktów Studio Finishes™ marki Benjamin Moore została wzbogacona o nową farbę Glitter 311. Wykorzystuje ona popularny w karnawale brokat, który mienić się będzie na ścianie tysiącami opalizujących punktów.

Glitter 311 wykorzystuje popularny w karnawale brokat, który mienić się będzie na ścianie tysiącami opalizujących punktów.
Glitter 311 wykorzystuje popularny w karnawale brokat, który mienić się będzie na ścianie tysiącami opalizujących punktów.

Szybkimi krokami zbliża się czas karnawałowej zabawy. Panie zaczynają poszukiwania wytwornych kreacji, a panowie intensywnie zastanawiają się jak odpowiednio udekorować domowe wnętrza na przyjście gości. W polskich domach tradycyjnie królują balony i serpentyny. Dla osób, które pragną oryginalnie podkreślić w mieszkaniu klimat karnawału, amerykański producent Benjamin Moore przygotował farbę Glitter 311.

Glitter 311 to transparentna farba akrylowa o eleganckim, półmatowym wykończeniu. Przeznaczona jest do dekorowania uprzednio pomalowanych ścian i sufitów. Zawarte w formule farby drobiny brokatu sprawiają, że jej powłoka mieni się opalizującym blaskiem. Powstały efekt bardzo dobrze sprawdzi się w salonie, pokoju dziecięcym, czy sypialni.

Farba Glitter 311 pozwala na szybkie i mało uciążliwe dla domowników wykonanie wymalowań. Nie kapie podczas nakładania i równomiernie rozprowadza się na malowanej powierzchni. Powstała powłoka jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Ewentualne zabrudzenia usunąć można przy użyciu czystej wody bez ryzyka utraty przez farbę właściwości dekoracyjnych i stopnia połysku. Farba Glitter 311 jest bezbarwna, ale może być podbarwiona pigmentami w systemie kolorowania Color Preview™. Najlepiej aplikować ją na powierzchnię ścian pomalowanych lateksowymi farbami akrylowymi z rodziny Regal lub Super Spec marki Benjamin Moore. Produkt jest w pełni bezpieczny dla użytkowników. Nie zawiera szkodliwych substancji. Ponadto spełnia wymagania dotyczące zawartości lotnych związków organicznych (LZO, ang. VOC).

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688