Współpraca

Chętnie opublikujemy informacje na temat Twoich projektów, pomysłów, realizacji czy innych dokonań związanych z projektowaniem, architekturą i ogólnie pojętym dekornictwem.

Dekornictwo.pl – kim jesteśmy? Fascynuje, pasjonuje, pociąga i wciąga nas design nie tylko wnętrzarski. Kochamy meble, lampy, obrazy, dywany, projekty domów, ogrody, a nawet pisuary – pod warunkiem, że są to małe dzieła sztuki. Nasz serwis dynamicznie się rozwija. Można nas śledzić także w kilku portalach społecznościowych. Jesteśmy przekonani, że możesz udostępnić nam ciekawe materiały, dzięki którym Twoja działalność zyska dostęp do naszych czytelników. Skoro lubią nas – najprawdopodobniej polubią również Ciebie i Twoje produkty. Współpraca z nami pozwoli Ci dotrzeć do nowego grona potencjalnych klientów.

Interesuje nas zarówno Twoje portfolio (prace, projekty i ich realizacje), jak i artykuły eksperckie i poradnikowe. Ale uwaga! Kładziemy największy nacisk na unikalność treści i jakość zdjęć. Absolutne minimum, to 640px szerokości, choć oczywiście dobrze jeśli będzie ona większa. To, co nam prześlesz, będzie metkowane Twoim nazwiskiem wraz z aktywnym linkiem do Twojej strony internetowej.

 

Współpraca z nami – mamy pewne zasady…

  • Wszelkie teksty, które nam prześlesz muszą być unikalne, czyli wcześniej nigdzie nie publikowane w identycznej formie.
  • Nie zapomnij, że przesyłając nam jakiekolwiek materiały oświadczasz, że posiadasz do nich pełnię praw, oraz, że nie były one wcześniej publikowane w innych mediach (jeśli były – dodaj taką informację – nie dyskwalifikuje ich to, ale lepiej byśmy o tym wiedzieli).
  • W ramach współpracy przekazujesz i zgadzasz się na publikację przesłanych materiałów na łamach naszego serwisu jak i wybranych platform społecznościowych, w których prowadzimy nasze profile.
  • Treści mające charakter czysto reklamowy publikujemy na zasadach komercyjnych.

 

Zastrzegamy sobie prawo do nieopublikowania materiałów, które nie spełniają naszych oczekiwań.

Jesteśmy gotowi i otwarci na nietypowe formy współpracy, o ile pasują do naszego serwisu.
Zgłoś się do nas na adres: wspolpraca@dekornictwo.pl

Znajdź nas również na Facebook, Google+, Pinterest, Twitter.

 

Możesz także zaproponować nam treść, którą uważasz, że warto byśmy umieścili na łamach naszego portalu.

Zespół Dekornictwo.pl