Wytapetuj dom… spamem

2
1375
tapeta spamowa dostępna jest w różnych wzorach - fot. spamghetto.com

Nie lubimy spamu, kasujemy go zaciekle każdego, wymyślamy filtry anty-spamowe. A turyńska firma Spamghetto wpadła dzięki niemu na genialny pomysł. Stworzyła tapetę z niechcianych wiadomości. Tak więc okazuje się, że przy szczypcie fantazji można stworzyć coś szczególnego ze zwykłych… śmieci.

Wzory tapet są nie tylko ciekawe, są przede wszystkim intrygujące. Można się w nich dosłownie rozczytać. Każdy fragment jest odrębną opowieścią o nas – ludziach, o naszej naturze. Czytając o kosmicznych, mega-promocjach, o „drogocennych” poradach z cyklu: jak żyć? Jak szybko stać się bogatym?, można się naprawdę dobrze bawić.

Twórcy tapet zapewniają, że ich produkty nie są robione, ale generowane. Nikt nie rysuje wzorów od ręki. Procesem zajmuje się odpowiednie oprogramowanie, które przetwarza spam w niezwykłe, hipnotyzujące desenie. Dzięki tej technologii można uzyskać nie tylko wielość wzorów, ale i różny rozmiar – idealnie dopasowany do Twojej ściany.

Spamghetto, to nie tylko ładny papier, ale przede wszystkim zwycięzca nagrody dla dekoracji ściennych w konkursie European Design Award 2010.


fot. Spagetto

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688