Zmiana łazienki z Sealskin

0
1275

Dodatki Flowerlace z nowej kolekcji firmy Sealskin to pomysł na szybką i zdecydowaną zmianę stylistyki łazienki. Akcesoria i łazienkowe tekstylia z charakterystycznym wzorem kwiatowej koronki oferują w tym temacie naprawdę sporo inspiracji. Pierwszy pomysł na zmianę klimatu łazienkowego wnętrza to naklejki na płytki ceramiczne i kabinę natryskową.
Do wyboru są formaty: 10×10 cm i 20×20 cm (naklejki na płytki) oraz 70×165 cm (naklejka do dekoracji kabiny). Kolejna inspirująca propozycja to łazienkowe tekstylia: akrylowy dywanik o wymiarach 60×90, zasłona (180×200 cm) przygotowana z tkaniny pokrytej poliestrem. Oba – ze względu na dużą powierzchnię i materiał – mają wyrazisty kwiatowy ornament. Więc jeśli uznamy, że dywanik i zasłona w kwiaty to zbyt ozdobny duet do naszej łazienki, możemy wybrać na przykład jednolitą, białą zasłonę i zamocować ją na kwiatowych haczykach z serii Flowerlace.
W ofercie dodatków łazienkowych mamy do wyboru: kubek, mydelniczkę, dozownik na mydło w płynie oraz kubek na szczoteczki do zębów. Akcesoria wykonane z białej, szkliwionej ceramiki zdobione są na 1/3 wysokości wzorem kwiatowej koronki.
Uzupełnieniem kolekcji dodatków Flowerlace jest wodoodporna kosmetyczka toaletowa oraz piankowe klapki pod prysznic. Klapki oferowane są w trzech uniwersalnych rozmiarach: 36-37, 38-39, 40-41. Stylistyka obu produktów ściśle nawiązuje do wzoru charakteryzującego całą kolekcję Flowerlace, choć kolory kosmetyczki są negatywowym odbiciem barw pozostałych elementów z kolekcji.

Zaletą dodatków Flowerlace jest przede wszystkim wyrazista stylistyka. Już 2-3 elementy z wzorem kwiatowego ornamentu będą widoczne w łazience. A co najważniejsze – wygląd łazienki możemy zmienić praktycznie w ciągu paru chwil, nie wydając przy tym wszystkich posiadanych oszczędności. Nie czekajmy więc, tylko zaprośmy wiosnę do swojej łazienki. Niedużym kosztem i niewielkim nakładem pracy odmieńmy ją przy pomocy dodatków Flowerlace marki Sealskin.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688