Zmysłowe piękno koloru

0
1189

„Piękne zmysły” – trend kolorystyczny producenta farb Dulux® – to pomysł na odwzorowanie pustynnego krajobrazu w domu. Tajemniczość krajobrazu pustyni z wielością form i odcieni piaskowych wydm stała się inspiracją trendu kolorystycznego Dulux® „Piękne zmysły”. Aranżacje wnętrz zgodnie z tym trendem zachwycają zestawieniem barw oraz grą świateł wydobytą z półprzezroczystych, zwiewnych materiałów oraz delikatnych rzeźbień i ornamentów. Paleta trendu Dulux® „Piękne zmysły” łączy w sobie stonowane cieliste róże, które przeplatają się z żywymi brązami. Dopełniają ją zmysłowe pustynne czerwienie, przełamane delikatnymi odcieniami piasku – całość pozwala stworzyć atmosferę harmonii i wyciszenia. 

Uzupełnieniem trendu „Piękne zmysły” są meble o wyszukanych kształtach i niekiedy wielowarstwowych powierzchniach, które doskonale podkreślają wzorzyste i lekkie materiały – subtelnie intrygujące zmysły. Płynność form w połączeniu z ciepłymi barwami w wyrafinowany sposób ociepla i ożywia wnętrza. Trend „Piękne zmysły” idealnie nadaje się do sypialni i pomieszczeń, w których chcemy się wyciszyć i odzyskać harmonię. 

Geneza powstawania trendów 
Co roku firma ICI prezentuje 5 kolekcji kolorystycznych, starannie wyselekcjonowanych przez grupę międzynarodowych ekspertów w dziedzinie koloru, zarówno z firmy ICI, jak i spoza niej. Palety te stanowią odzwierciedlenie najpopularniejszych i najbardziej aktualnych trendów w aranżacji i dekoracji wnętrz. Ich twórcy biorą pod uwagę przemiany zachodzące w kulturze, sztuce, muzyce, architekturze, modzie, ale również w stylu życia ludzi z różnych krajów i kontynentów. Na tej podstawie wybierają najmodniejsze kolekcje kolorystyczne na nowy sezon. Dzięki wymianie doświadczeń i obserwacji z całego świata powstają zestawienia kolorów, które najlepiej odzwierciedlają aktualne potrzeby konsumentów. Wszystkie kolory proponowane w ramach kolekcji są dostępne w Mieszalniku Dulux®.

Komentarze


Warning: require_once(/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/promotiv/www/dekor215/wp-content/themes/Newspaper/includes/shortcodes/td_block_related_posts.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/promotiv/www/dekor215/wp-includes/template.php on line 688